Úterý 29. listopadu 2022, svátek má Zina
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Úterý 29. listopadu 2022 Zina

„Koalice ďáblů“ – jsme opravdu v dobrém klubu?

27. 11. 2015 8:48:46
Radikální organizace Islámský stát (IS) zařadil ve svém videu Českou republiku mezi své úhlavní nepřátele do takzvané „koalice ďáblů“ a prezident Miloš Zeman to okomentoval tím, že jsme v dobrém klubu.

Vím, že to pan prezident řekl prostřednictvím svého mluvčího nadneseně, jelikož moc dobře ví, že některé státy, jejichž vlajky jsou ve videu uvedené, moc dobrá společnost v současné době není. Jedná se hlavně o některé velké státy Evropské unie, jejichž politici unii řídí a kteří se neštítí spolupodílet na všem tom imigračním šílenství, které Evropu zahlcuje. Ti totiž svými rozhodnutími dělají Evropě medvědí službu a tím vlastně napomáhají všem, kteří uctívají Alláha a proroka Mohameda v šíření kruté, netolerantní, nenávistné a velice násilné islámské ideologie na starý kontinent.

Co mě ale nejvíce překvapilo je to, že mezi těmi šedesáti vlajkami je i zelená vlajka s bílým nápisem a šavlí (která mimochodem symbolizuje výdobytky islámu a wahhábitské bojování) mířící k žerďové straně, což je vlajka Saúdské Arábie, která se společně se svým spojencem Spojenými státy americkými spolupodílela na rozvratu Iráku, Libye a Sýrie a na vycvičení a financování jednotek, které přerostly právě v Islámský stát. Nevěřím tomu, že by si někdy Islámský stát na Saúdskou Arábii něco dovolil. Když se totiž podíváme na vlajku Saúdské Arábie a na vlajku Islámského státu, uvidíme na obou úplně stejné nápisy, kterými jsou: „Není boha kromě Alláha a Mohamed je jeho prorok“, což naznačuje všelicos.

Premiér Sobotka k videu sdělil, že ho není možné podcenit a že mu tajné služby budou věnovat odpovídající pozornost. Hezké vyjádření, které je úplně k ničemu, pokud vláda své chování k imigračnímu šílenství nepřehodnotí, jelikož do teď to podceňuje až moc. Vzhledem k tomu, že se bojovníci Islámského státu snaží do Evropy dostat a získat azyl tak, že se bez dokladů vydávají za syrské uprchlíky, je potřeba přistoupit co nejrychleji k vyhlášení nulové tolerance nelegální imigraci, vyhlásit referendum o vystoupení z Evropské unie a džihád a právo šaría postavit urychleně mimo zákon. Pokud bude vláda nezodpovědná, jako doposud, lehce se totiž může stát, že se něco z toho zastrašujícího videa naplní i u nás.

Autor: Radek Rozvoral | pátek 27.11.2015 8:48 | karma článku: 22.15 | přečteno: 575x

Další články blogera

Tato rubrika neobsahuje žádné články...

Další články z rubriky Ostatní

Gabriela Bretschneiderová

Pohádka o lese, dívce a dítěti

Další úkol terapie byl napsat osobní příběh do pohádky. Ta pohádka nemá konec, rozhodně si myslím, že bude mít pokračování.

29.11.2022 v 0:01 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 74 |

Jan Vavřík

Jak jsem oprášil cédéčko Marty Kubišové

Mám rád lidi, kteří se nebojí říct svůj názor i za cenu, že jim to může zkomplikovat život. Obdivuji jejich odvahu, víru a statečnost. Právě synonymem tohoto je pro mě paní Marta Kubišová.

28.11.2022 v 19:53 | Karma článku: 14.42 | Přečteno: 186 |

Gabriela Bretschneiderová

Co raději změnit školský systém

Trošku delší zamyšlení nad školským systémem a potřebou zkusit to i jinak. Rozhodně, nejsme jediní, kdo by si přál nějakou změnu.

28.11.2022 v 18:34 | Karma článku: 7.88 | Přečteno: 183 |

Vladimír Rýdl

Pražák na Šumavě: obyčejný víkend ...

Víkend na který nikdy nezapomenu... jeden si myslí, že toho v Praze není až tolik co by tě mohlo překvapit. Omyl! Tento víkend byl fakt plný zážitků, posuďte sami ...

28.11.2022 v 11:37 | Karma článku: 17.48 | Přečteno: 528 | Diskuse

Jiří Herblich

Pochopení je cestou člověka, stejně jako toho kdo nás poslal, kdo je tedy člověk?

Jsou lidé vědomý a lidé, kteří tápou. Tito lidé nebudou předmětem zájmu, ale bude to člověk, který jde světem jako pohádkou.

28.11.2022 v 8:21 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 43 | Diskuse
Počet článků 361 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 2501

Manažer a spolumajitel obchodní společnosti a místostarosta obce Všechlapy u Nymburka. Člen předsednictva politického hnutí Svoboda a přímá demokracie - Tomio Okamura (SPD) prosazující přímou demokracii, patriotismus, vymahatelnou odpovědnost politiků a národní zájmy. Mé motto: "Pesimismus a skepse nevadí. Lepší je ale hýřit optimismem!" www.radekrozvoral.cz

Ivan Trojan si s manželkou vypořádal majetek, bulvár spekuluje o rozvodu

Ivan Trojan (58) a Klára Pollertová-Trojanová (51) si v září podle veřejně dostupných dokumentů vypořádali společný...

Přemýšlím o sebevraždě, říká Obermaierová kvůli plynu a drahým energiím

Herečka Jaroslava Obermaierová (76) prozradila, že má strach z drahých energií a nedostatku plynu. Kvůli tomu dokonce...

Vsadil na neobvyklý nápad, už má 35 zaměstnanců a rostou i do světa

Lukáš Legát začal podnikat před devíti lety. Z původně garážové firmy je dnes společnost s pětatřiceti zaměstnanci,...

Raketa byla Ukrajince, nebo Rusa? rýmuje Nohavica na kanálu Bobošíkové

Problematiku rakety dopadlé na polské území zpracoval ve své nové písni Jaromír Nohavica. „Ta raketa byla Ukrajince,...

Metro v plamenech. Londýnská tragédie odhalila nový fyzikální jev

Metro patří k nejbezpečnějším dopravním prostředkům na světě. Přesto ani jemu se nevyhnou nehody s desítkami mrtvých....